Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A használt betétet/tampont...

A használt betétet/tampont kályhába is be lehet dobni begyújtani vele?

Figyelt kérdés
Nyilván a kertes házban lakókra vonatkozik csak. Elgondolkodtam, hogy lehetne fűtési időben oda is dobni, legalább nem csak szimplán a szemétben landol hanem hővé hasznosul. Ti dobtátok már tűzbe a használtat?

2021. szept. 25. 19:35
 1/7 anonim válasza:
100%
Elégge szennyezi a levegőt
2021. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan betét, amit lehet komposztálni, így nem környezetszennyező... Az elégetést nem tudom, de nem hangzik túl jól. XD
2021. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Büdös alvadt vér szag kering majd a lakásban 😀 Elképzeltem, hogy a kandalló előtt húzod ki magadból azt a gusztustalan vackot, majd belevágod a tűzbe 😀
2021. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fúj ne már szagolhadod a jó kis sült véred szagat



Fúúújjjjj

2021. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Hát, nagy hőt ez nem fog adni, viszont még olvasni is undorító.
2021. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én van, h bele szoktam dobni az elhasznált betéteket kazánba. Semmi szaga nincs, ha jó a füstelvezetés. Mondjuk valóban nem nagy a hőértéke, ellenben a több ezer éves elbomlási idő, meg a tengerek szennyezése legalább kiküszöbölve :D
2021. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúj, ne már
2021. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!