Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás véres gennyes folyás...

Barnás véres gennyes folyás mitől van?

Figyelt kérdés

Bocsánat egy kicsit undorító lesz.

Eddig mindig késett a menstruacióm. Utóljára pedig 9 nappal hamarabb jött meg. Az előtt pedig 2 héttel.

Az utolsó rettentő kellemetlen szagú volt nem vettem komolyan gondoltam elő fordul. Most 7 nap múlva esedékes.

Na de ma szeretkeztem a párommal és a végén azt vettük észre hogy ki folyt belőlem ilyen barnás vér és gennyesnek mondanám . Irtózatos kellemetlen szaga volt neki. Szúrós és genny szagú .

Nem tudom kinek volt már szörtüsző gyulladása ez pont olyan volt kinézetre meg szagra is. Mármint ugye ki szoktam nyomni és akkor ugye jön ki belőle ugyan ilyen barnás gennyes folyadék és a szaga is ugyanez szokott lenni.


Akár ez lehet komolyabb probléma is esetleg?


2021. szept. 26. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már komoly probléma. Fordulj orvoshoz minél előbb!
2021. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj nogyogyaszhoz!
2021. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Méhszáj seb jutott eszembe, de csak tipp. Mindenképp menj dokihoz!
2021. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!