Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt pár nappal,...

Menstruáció előtt pár nappal, más is depressziósnak érzi magát?

Figyelt kérdés
Más is szokott fejben, kedvben nagyon lehangolt es depis lenni, mielőtt megjönne neki? Én már megfigyeltem magamon, hogy mensi előtt pár nappal semminek nem tudok örül és nagyon depressziósnak érzem magam. Más is így van ezzel? Mit tudnék ellene tenni?

2021. szept. 26. 19:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Az nem kifejezés...Depi, ingerültség stb.. Hát nem nagyon tudsz mit tenni ellene.:/
2021. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó kis PMS... Nekem az segít 1 kicsit, ha rájövök, hogy ez az oka a rossz kedvnek. Tenni ellene nem sokat tudok...
2021. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is teljesen depressziós, lehangolt,és motiválatlan leszek. Fejben nagyon a padlóra kerülök előtte. Jó tudni, hogy nem csak én vagyok ezzel így. Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 26. 19:45
 4/6 anonim válasza:
Jelen. Ugyanez a bajom. Fel a fejjel.
2021. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magamat inkabb kotekedosnek mondanam a ciklus utolso heteben: mindenki idegesit, senki nem csinal jol semmit, mindenben a bajt latom. Es sajnos nagyon onreflexiv vagyok, igy az ilyen gondolataim utan melyen magamba nezek, es magamat vadolom, hogy miert vagyok ilyen szigoru. Ordogi kor ez. Akkor a legjobb, amikor sok munkam van, mert akkor nincs idom agyalni.
2021. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nekem is agyamra megy mindenki, ingerlèkenyebb vagyok,lehangolt,fàradt.
2021. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!