Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 forintos nagyságú hólyagok...

5 forintos nagyságú hólyagok vannak a nagy ajkaimon?!

Figyelt kérdés

Mitől lehet? A betét kicsaphatja? Tegnap este és ma reggel volt bent egy eüg. betét(naturella) , mert lassan meg kell jönnie a menszeszemnek, és kerültem a kínos helyzeteket.

Az okozhat olyan hólyagot ami hasonlít a vízhólyagra? Nem tudom ez micsoda, hogy ez vízhólyag-e...

Vagy a borotva okozhat ilyet?

2 napja borotválkoztam, de soha nem jártam így, felül a szemérem dombon csináltam egy kisebb vágást, de annak köze nincsen a szemérem ajkaimhoz.

Mit csináljak vele, hogy kevésbé fájjon?

Mi okozza? Mit hanyagoljak?

17l


2021. szept. 26. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem hangzik valami jól.. szerintem doki!!
2021. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is kellemes, nyomja a bugyi.

Pontosítok, 2 db hólyag van, egy jobbról és egy balról.

2021. szept. 26. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Nem akarok hülyeségeket írni, ezért mondtam a dokit. Mielőbb keresd fel. Jobbulást kívánok!
2021. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is doki. A borotválás és betét ilyet soha nem okozott nekem és nem is hallottam róla, hogy okozhat. A naturella ha jól emlékszem illatosított, az nem a legjobb, de szerintem az se okozhat ilyet.

Szóval irány holnap a doki, az a biztos, főleg, hogy fáj is.

2021. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Herpesz holyagos. De az pokolian faj. Nem kell szex hozza, de nem az ajakherpesz, a nemi szervek mellett torzson, haton, sok helyen megjelenhet. Ha az, a kezeddel atviheted mas testreszre es mas emberre is.

Mindenkepp orvos, hogy mi ez. Es herpeszre egy gyogyszerkurat kell szedni.

2021. szept. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet más? Nem olyan mint a herpesz. Egyszerűen olyan hólyag, mint amikor megég valahol a bőr, de tudom, hogy ott nem forráztam le magam. Ma reggel, azaz most a bugyimba rengetek fehér folyás volt és azon egy barna pötty,vagy közte. Ami oldalt van ahol az a hólyag is.
2021. szept. 27. 05:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mielőbb!!!
2021. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szégyen orvoshoz menni, inkább a doki, minthogy elfertőződjön és még nagyobb baj legyen vagy átragaszd másra is :/ Ne legyél felelőtlen, ez nem játék. A dokinak ez a munkája, nem kell tőle félni. Kérd meg anyukádat vagy párodat vagy barátnődet, hogy kísérjen el (ha szüleidtől szégyelled, akkor nekik ne szólj, viszont ha anyukád elkapja tőled, akkor még cikibb a dolog - jobb szólnineki is, hogy vigyázzon és külön mossa a dolgaidat).

Itt úgysem fogunk tudni neked bővebben segíteni, gyógyszert is a doki tud felírni. Hidd el, jobb most menni, mint húzni az időt és akkor viszont jogosan szid meg a doki is, hogy miért nem jöttel hamarabb - na az már tényleg ciki. Így könnyebb lesz orvosolni is.

2021. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!