Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddiginél erősebb folyás...

Eddiginél erősebb folyás (fehér, illetve nagyon halvány sárga) mindenképp rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Wc papíron sárgás (halványan) de egyébként meg fehérnek tűnik. Szaga nincs, illetve nem viszket ott lent meg semmi. DE sokkal erősebb mint eddig bármikor, átlag napi 1x van hogy érzem is ahogy kifolyik (betétet használok természetesen) :( 3 hónapja másfajta fogamzásgátlót használok (Yadine), mint korábban. Mostanában van ez a problémám először. Lehet, hogy az okozza? Nőgyógyászhoz el fogok menni mindenképp. Sajnos most antibiotikumot is szedek, lehet az is ratesz egy lapáttal. Gynophilus hüvelytablettát próbáltam 2 hete, akkor helyrejott a dolog de sajnos kb 1 hét múlva kellett elkezdenem az antibiotikumot. Nem tudom, hogy attól lett-e megint rosszabb, vagy amúgy is elojott volna újra ez...

2021. szept. 27. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul jelez gondot. Ha idoszakos a dolog akkor meg plane. Majd az antibiotikum utan derul ki jobban, hogy mi a helyzet. Nekem peldaul mehszajseb okozza az atlagnal valamivel erosebb folyast.
2021. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!