Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm és én 15 évesek...

A barátnőm és én 15 évesek vagyunk. Nem feküdtünk még le egymással, de orálisan már kielégítettem és pettingetünk. Már 1 hete késik neki. Mi lehet a baj? Nem miattam van?

Figyelt kérdés
2007. dec. 27. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem feküdtetek le egymással akkor nem miattad van a gond, ha a teherbeesésre gondoltál. Kérdés hogy a barátnőd hűséges-e hozzád? Ha mással sem feküdt le akkor bizonyára a fejlődő szervezetének hormoningadozásai miatt késhet a mensije.
2007. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk nem árt tudni, hogy mi miden történt a petting alatt. Mert pl. a kezedről is juthat sperma a lány hüvelyéhez és abból bizony még érintetlen szűzhártyán keresztül is lehet baba. Ha nagyon vigyáztál a barátnődre, akkor megnyugodhatsz. Ha óvatlan voltál, vegyél neki meglepinek egy terhes tesztet. A reggel ébredés utáni első vizeletből a legbiztonságosabb az eredmény.


Remélem csak vaklárma, és nincs potyautas a fedélzten. DE legközelebb törekedj a biztonságos szexre.

2007. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sokmindentől késhet még egy fejlődő szervezet mensije.Előfordulhat,h még nincs beállva a ciklusa.Rendszeres vendégem volt annakidején egy ciszta,és az is tudott kellemetlen meglepetést eredményezni,idegeskedést,remegő térdet.De talán vegyetek egy terhességi tesztet.(Az olcsóbbak 7-8száz forint körül vannak,a drágábbak 2000.)Bár elég kicsi a valószínűsége.
2007. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!