Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, most normális a...

Lányok, most normális a szezonális őszi hajhullás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon dús hajam van, fodrászom állandóan mondogatja, de mindig is hullott.

Viszont az elmúlt 1-2 hétben sokkal inkább és valahol hallottam, hogy ősszel "vedlünk", cserélődik a haj. Rengeteg a babahajam, de ettől függetlenül néha ijesztően hat, inkább hajmosáskor.

Heti 1x mosok hajat, de szerintem vagy 100 szál kijön most.. Alapból nem ennyi szerintem, ha fésülködöm olyan 15-20, de a hajmosás része ijesztő :D Lakásban se győzök söprögetni.

Más is van most így ezzel? Van valami praktikátok ilyenkor, vagy ez így is úgy is leváltja magát ilyenkor?



2021. szept. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tapasztaltam "szezonális" hajhullást, pedig már nagyon sok évszakváltást megéltem.
2021. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg? De érdekes jó neked!

Rengeteg helyen olvastam fórumokon, egészséggel kapcsolatos oldalakon, van akinek elvileg 3x annyi hullik ilyenkor o.o eddig én sem nagyon figyeltem meg, de mióta elköltöztem otthonról feltűnik jobban :D

2021. szept. 29. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én erre a szezonra már befejeztem a vedlést. Általában augusztus végén szokott kezdődni, ilyenkor néhány hétig brutális mértékben hullik a hajam, aztán visszaáll a normál ütembe. Évek óta figyelem a szervezetemet, mindig ez a menetrend.
2021. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!