Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nők egészségére is,meg...

A nők egészségére is,meg terhességre is kihathat egy rokon, családtag elvesztése?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, intenziv trauma megviselheti barkinek a szervezetet, terhes noket meg plane, hiszen akkor alapbol egy kiszolgaltatottabb allapotban van
2021. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Apukám 1998 október 17-én halt meg. 6 hónapig szenvedett rákkal. Apukám betegsége hirtelen jött, és viharos gyorsasággal pusztította szegény édesapám szervezetét. A kislányom 1998 november 11-én született. Hamar táppénzre küldtek. A terhességem mindennapján hánytam, még a szülőágyon is háromszor kiadtam magamból, ami volt. Teljessen lefogytam a terhességem alatt. Három alkalommal kaptam injekciót a fenekembe, hogy növeljék az étvágyam, de nem használt. Terhesen az utolsó hónapban voltam (a kislányommal együtt) 52 kiló. A kislányom csak kettő héttel korábban születetett. Egészségesen született, de 2018-ban megállapították (többször volt neki rohama), hogy generalizált epilepsziája van. A terhességem alatt a babának néhány, vagy több génje károsodott, ami okozza az epilepsziát (így mondta az orvos).

Nem szabadott sírnom a terhességem alatt, mert a kicsi a hasamba elkezdett rugkapálni, "dörömbölni". Nemcsak a terhes anyára, de a babára is hatással van a közeli rokon elvesztése.

2021. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!