Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menszeszkor használatos...

A menszeszkor használatos betét fel tudja fogni a vizeletet is?

Figyelt kérdés
A jobb minőségű Always, Libresse betétek elbírnak-e valamennyi vizeletet is? Vagy ezek is csak vérzésre jók?

2021. okt. 4. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt nem bírják. De keress rá, hogy hány ml az átlagos vizelet, mérj ki annyi vizet és öntsd rá a betétre.
2021. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem, max pár cseppet.
2021. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ezt amúgy hogy gondoltad?
2021. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem, bár nem mindegy az sem, hogy miről beszélünk. Inkontinenciáról, ami alatt általában minimális szivárgást értünk (erre van erre való speciális betét), vagy tényleges bevizelést (erre felnőttpelenkát árulnak).
2021. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem is a mennyiség számít, hanem inkább az, hogy a vér idővel megalvad, a vizelet nem.
2021. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Valamennyit fel tud fogni. De nem annyit mint a kifejezetten erre való betétek.

Mikor beteg voltam és erősen köhögtem bizony volt hogy többször is becsurrant egy nap. Bírta a betét.

2021. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit fel tud fogni, de nem túl sokat. Nekem is van, h kiszalad pár csepp hapcizáskor, vagy hirtelen mozdulattól, ha sok alkoholt ittam, vagy beteg vagyok, erre még alkalmas egy eü betét, de ha nagyobb mennyiségről van szó, akkor már valami komolyabb kell
2021. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!