Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövő hét hétfőre van időpontom...

Jövő hét hétfőre van időpontom eü-i kaparásra. Csakhogy a vérzés teljesen elállt. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nyilván hívjam fel a nőgyógyászt, stb. Én arra lennék kíváncsi, hogy aki járt már így, annak végül mi segített (elment-e a kaparásra vagy elhalasztotta a műtétet)?

2021. okt. 5. 09:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Változókorban vagyok, heteken keresztül véreztem, általában enyhébben, de minden stresszre erősebben, kaptam időpontot, most meg nem vérzek.

Ilyen vérzéses gondjaim egy éve vannak, nem jön meg már rendesen a menzeszem. Ráadásul egy nagyon makacs bakteriális hüvelyfertőzésem is volt az elmúlt évben (életemben először).

2021. okt. 5. 09:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a mehkaparas elso sorban diagnosztikus celu, neked meg egy eve gondod van a menzeszeddel, csak nem artana egy szovettan, nem gondolod?
2021. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2

Nem tudtam, hogy diagnosztikus célú. Azt hittem, hogy mechanikusan leszedik a méhnyálkahártyát és így segítik elő a rendellenes folyamatok leállását és új, jó folyamatok beindulását.

2021. okt. 5. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Is. De a fo celja az az, hogy kegyen szovettan, hogy nincs e rakmegelezo vagy rakos elvaltozas a nyalkahartyaban
2021. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Akkor mindenképpen menjek el, ugye?


Arra gondoltam, hogy nekiállok futkosni és megnézem, hogy megint elkezdődik-e. De utálok futni. :)

2021. okt. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!