Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS vagyok a fogamzasgatlotol?!

PCOS vagyok a fogamzasgatlotol?!

Figyelt kérdés

Abbahagytam a Lindynettet egy éve is kiderult hogy tele van a petefeszkem cisztakkal, ettol hiztam, ettol vagyok pattanasos. Felirtak nekem a Belarat ami elvileg segit.

Igy lefogyhatok?


2021. okt. 5. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tüneteid lettek az egyik fogamzásgátlótól, akkor a legrosszabb, amit tehetsz, hogy egy másikat kezdesz szedni. Nem fogja meggyógyítani a PCOS-ed a másik tabletta, el fogja fedni a problémád, mert jegeli a petefészkeid, de amint abbahagyod, mondjuk pl családtervezés miatt, minden bajod vissza fog jönni! Erre csak az a megoldás van, hogy nem szedsz hormont és egy jó endokrinológus segít diétával, esetleg gyógyszerekkel és a mozgás is nagyon fontos. Én a helyedben teljes pajzsmirigy kivizsgálást is kérnék, mert ez nagyon sokszor együtt jár.
2021. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az előző írja. Mos tvagyok hasonló okból dokinál, csak én fixen tudtam hogy szedés előtt volt cisztám. Szedtem a fogamzásgátlót, elmúlt, és most abbahagytam, várom a fejleményeket.


Én is most szépen rendbe teszem magam, mielőtt újra szedném a bogyót, vagy gyereket terveznék később.

2021. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!