Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos-em és inzulin rezisztenci...

Pcos-em és inzulin rezisztenciám van. Szeretném ha a javulna az állapotom.Tudnátok vitaminokat/táplálékkiegészìtőket ajánlani,ami segìthet?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok endokrinològushoz. Egy éve derült ki a Pcos, azòta életmòd váltásba kezdtem (étrend,testmozgás). Viszont most derült ki az IR. Most kezdtem el szedni rá napi 2x 500mg Adimet-t.

2021. okt. 7. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szénhidrátszegény diéta, és mozgás. Vitamin nem segít, bármit szedhetsz.
2021. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inozitolt próbáld ki nekem sokat segített!
2021. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
160 grammos diéta, lassú felszívódású szénhidrátok fogyasztása, és a rendszeres mozgás többnyire nagyon sokat segít ha türelmesen és kitartóan csinálod. Hasonló cipőben járok én is, myo inozitol, magnézium, D vitamin, E vitamin amit tudnék ajánlani, most fogok elkezdeni még egy vitamint amit sokan ajánlottak erre a problémára, carnium botanicals her biotic a neve.
2023. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!