Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha NAGYON durván hullik a...

Ha NAGYON durván hullik a hajam, amin egyértelműen látszik, hogy egészségügyi gond van, milyen orvoshoz kell menni vele?

Figyelt kérdés

Festve/szőkítve nem volt, 3 éve nem vasaltam, nem használom ugyanazt a termékeket mindig, szóval szerintem nem is az váltja ki, tehát kezdek kicsit már aggódni.

Mire utalhat ha egy maréknyi kijön egy fésülködésnél?



#haj #betegség #orvos #hajhullás #egészségügyi gond
2021. okt. 7. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem sajnos PCOS miatt hullik szó szerint marék számra. Nem tudnak vele mit kezdeni. Én Ricinus olajat használok pakolásnak rá. Egész jól működik. Igaz mostanában elhanyagoltam. Meg is látszik...

2021. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológus
2021. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget:)

Ellátogatok akkor szerintem az endokrinológushoz.

Annyi kérdésem lenne vele kapcsolatban, hogy oda nekem kell felhívni időpontért vagy a házi orvosnak kell adnia beutalót?

2021. okt. 8. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Házi Dr ad beutalót
2021. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inzulin rezisztencia, pajzsmirigy probléma, PCOS, valamilyen hianybetegség (vas), zsíros korpa okozhat ilyet. Ezekre szélesebb körű laborvizsgalat adhat választ. Mondjuk én pont azok közé tartozom akinek ezt mind végig nézték, minden jó és mégis hullik a hajam. Nem tudom van-e még ötletetek, hogy ezen kívül mi lehet még ok,de én ennyirol tudok
2021. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!