Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közti vérzés mennyire normális ?

Közti vérzés mennyire normális ?

Figyelt kérdés

Sosem volt ilyen még. Évelején myomat találtak nálam “ ne foglalkozz vele, majd felszívódik” mondattal haza is küldtek. Stressz nagyon befolyásolja nálam a ciklusom , utóbbilag 23 napra jött meg - és most ehhez számolva 14 nappal késöbb ismét megjött. És nem csak pecsételő vérzés… :(

Nagyon sokat idegeskedem egy hete, az okozhatja? Vagy más is lehet? Orvost próbáltam hívni de nem veszi fel telefont.


2021. okt. 8. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább a mióma lesz a ludas,esetleg hormongond. Idegeskedéstől,stressztől inkább ki szokott maradni nem pluszba megjönni.

Amint lehet menj el dokihoz és kérj ultrahangot.

2021. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hormongondra is gondoltam … sosem voltam pattanásos . De most nyakamon és arcomon is több gyulladt pattanás jött ki. Illetve 3 kg-t fogytam egy hét alatt pedig sokat ettem magamhoz képest… csak kettő napja nincs étvágyam .

Hétfő tud fogadni az orvosom , remélem nem lesz nagy baj .. :( Félek nagyon !!

2021. okt. 8. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond nyugi :)
2021. okt. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!