Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondják, hogy a betét...

Miért mondják, hogy a betét "száraz érzést nyújt" mikor nem is igaz?

Figyelt kérdés

Nem tudom másnak is hasonló-e a tapasztalata, de amikor reklámot látok, mindig azt mondják, hogy szárazon tart meg ilyen-olyan szuper nedvszívó képességgel rendelkezik, stb.

Ehhez képest használat közben lehet érezni h nedves, legalábbis én érzem, igaz nem középen, hanem a hátsó részénél. Továbbá maszatos marad az embernek az alfele is.

Nem tudom, másnak is hasonló a tapasztalata, vagy van olyan, aki egyáltalán nem érez semmilyen nedvsséget, és nem is marad véres alul oldalent a hasznáalta közben?



2021. okt. 10. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szimpla reklám..
2021. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Cserélni kell. Másrészt erre valók az intim törlőkendők vagy bármilyen nedves wc-papír és már nem is maszatos az alfeled.
2021. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
2: betét mellett tök mindegy mivel törölgettem, ugyanugy maszatos volt, nem egyforma a nők vérzése
2021. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Rém igénytelen az egész, valóban tiszta vér olyankor az ember pinàja.
2021. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3: Ezért kell rendszeresen cserélni :)
2021. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ismerted régen a vattát. Na, az volt ám a felemelő érzés, kb. fél óra alatt átázott, és beleragadt a fenekedbe. Ahhoz képest a betét tényleg jó érzés. Hát, erősebb napokon fél óránként kell cserélni.
2021. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!