Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex alatt és után mért...

Szex alatt és után mért görcsölt a hasam?

Figyelt kérdés

Mialatt együtt voltunk a férjemmel és elmentem utána elkezdett picit nyilalni vagy görcsölni a hasam ami kisugárzott a petefészkeimre de leginkább a balt éreztem. Azt hozzá teszem, hogy az aktus alatt egyszer volt hogy nagyon mélyre hatolt amitől fel is "kiáltottam" lehet emiatt??(Kb ez után és az orgazmus után volt) Vagy mert naptát szerint 4 nap múlva meg kellene jönnie? Kicsit aggódom mert az előző mensim 9 napot késett+ kezdődő petefészek gyulladásom volt bal oldali részen amire antibiotikumot kaptam. (7 napig szedtem napi 2x)


Eddig ez emlékeim szerint nem fordult még elő (Illetve ha igen nem maradt meg bennem)



2021. okt. 10. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Petefészek gyulladás
2021. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Petefészek gyulladás okozhatja.
2021. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna az antibiotikum hatására elmúlnia??...
2021. okt. 10. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Attól függ, hogy mennyire erős a gyulladás. Ha erős akkor nem elég egy kúra. Szerintem menjél vissza dokihoz az a biztos.
2021. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
27.-én voltam és csináltak hüvely uh-t is ott semmit nem láttak de azt mondta ír fel gyógyszert. Eddig nem volt semmi bajom bár azóta nem is voltam együtt a párommal csak most. Mindenesetre elmegyek ha nem múlik el holnapra viszont mivel 4 nap van a mensimig lehet nem kapok addigra időpontot.... :/
2021. okt. 10. 22:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Most már csak a méhem fáj picit... Lehetséges hogy tényleg az okozza hogy mélyre hatolt be?
2021. okt. 10. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6

Nem

2021. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy? Voltál dokinál?
2021. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól a szurkálás aznap elmúlt utána még 1,5 napig fájt a méhem/méhszájam valamint voltak görcseim de még nem voltam dokinál ma kellene meg jönnie a mensimnek ezt várom hogy eltudjak utána menni. Remélem nagyon nem zavar közbe megint semmi mert az előző mensim 9 napot késett azelőtt meg pöcre pontosan naptár szerint jött meg... Most picit aggódom emiatt hogy késni fog megint sokat és hogy valami baj van velem...
2021. okt. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!