Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez daganat lennr?

Ez daganat lennr?

Figyelt kérdés
Tegnap valami kemenyebbet tapintottam ki a jobb mellemben. Eppen mar az agyban voltam fekvo helyzetben mikor arra lettem figyelmes a jobb mellem kemenyebb. Pontosabban a honalj feloli reszen van a bimbo alatt, onnan kezdodik kb 2-3 cm atmeroju nagyjabol kerek. Eddig nem tunt fel hogy volt ilyenem. Nem lehet azon a reszen ugy benyomni a mellem mint a masikon. Menstruacio elott vagyok 2 hettel, illetve csak 18 eves vagyok. A mellrak nyilvan idosebb korban van de nem tudom ezt mire velni. Varjak vele meg megjon a menszeszem hatha csak valami hormonalis zavar vagy szoljak anyanak?
2021. okt. 11. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Egy ciklust varhatsz, hogy változik-e. Az emlő felszine egyébként is karfiolos a mirigyek miatt, lehet csak azt érezted, de ha nagyon más tapintásra akkor sem kell betojni(a fibroadenomak nagyon gyakoriak, ez egy jóindulatú daganat). Ha meg ciklus után is érzed, akkor menj el egy emlő ultrahangra. Valószínűleg(illetve a legjobb), ha vesznek mintát belőle és az fogja megmondani, hogy mi az.
2021. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy fibroadenoma (jóindulatú daganat). Spontán is felszívódhat. Érdemes lenne megnézetni ultrahanggal, ha nem tűnik el mensi után.
2021. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Én mindenképp megvárnám, hogy leteljen ez a hónap, simán lehet ovulációs tüneted.
2021. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
18 éves korban extrém ritka a mellrák. Ettől függetlenül ha hetekig fennáll, egy emlő ultrahanagra érdemes elmenni.
2021. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!