Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közbeni fájdalom PCOS?...

Szex közbeni fájdalom PCOS? Lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet buta kérdés, eddig soha nem volt se cisztám se semmim. Minden rendben a ciklusommal. Babát szeretnénk!

Most azonban a mensi elmúltával együtt voltunk 3 alkalommal, és mindnél fájt. Igazából amikor mélyre hatolt, és elég “kemény” volt izgalomtól a nemiszerv. De eddig soha nem fájt. Elől középpen nyomást éreztem, mintha megnyomna valamit.

Valaki járt már így? Mi oka lehet ?



2021. okt. 11. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
PCOS bárkinek lehet, de a fájdalmas szex nem tipikus PCOS tünet. Valószínűleg mástól van.
2021. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, csak ez jutott egyből eszembe. Megijedtem :/

Főleg amiatt, hogy figyelem a testem, mivel babát szeretnénk.

2021. okt. 12. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nálunk is ez volt a probléma, nekem endometriózisom volt. Műtét után javult és rá fél évre teherbe estem spontán! 😊

2021. okt. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia 3-as:)

És ez egyik napról a másikra alakul ki?

2 hónapja voltam utoljára uh-n, minden rendben volt. :/

Furi, mert csak ebbena helyzetben “kellemetlen”

2021. okt. 12. 06:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia 3-as vagyok

Nekem ultrahangon nem látták, kézzel amikor vizsgáltak egy csomót kitapintottak, ugyan azt a fájdalmat éreztem mint együttlétkor, ezért megműtöttek, ahol kiderült, hogy már jópár összenövésem volt. Műtét után vagy egyből fogamzásgátlás szedése szünet nélkül, vagy megpróbálkozni a babával 😊

2021. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!