Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a tüsző elreped és bekövetk...

Kérdezi kérdése:

Ha a tüsző elreped és bekövetkezik az ovuláció, utána 14nqp kell mire újra megjön?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz bocsi. 😊

A lényeg, hogy szeptember 30.-án voltam ultrahangon nőgyógyászatin és az orvos PCOS állapított meg illetve, azt hogy lát egy érett tüszőt. Amit észre vettem mivel az ovu tesztem már elfogyott és feladtam, hogy október 4.-én láthatóan volt nyákom ami nyújtható volt és ovulációs nyáknak mondható. Ezek szerint akkor történt meg az ovuláció. De elméletileg, az ovuláció után 14nappal kellenne megjönnie. Ez világos. De, már 2 napja késik a menzeszem, nem is érzem azt, hogy meg akarna jönni. A melleim duzzadtak és bármit eszek felfúj. Néha fájdogál a fejem. Babát szeretnénk azért nem egészen értem ezt a dolgot. Szóval, ha 4.-én volt az ovum akkor van esély rá, hogy 18.-a fele fog megjönni? Vagy ha későn ovulálok, mondjuk hó elején, az akkor is a hónapban ugyan úgy kell meg jöjjön? Azért kérdezem mert így mára vagyok a 32.napon a ciklusomban de ha 18.után jön meg az már nagyon hosszú ciklust jelent, tehát (39-40)nap. És ennyire hosszú nekem még sose volt a 31volt a leghosszabb. Örülnék neki, ha terhes lennék de nem érzem magam annak, illetve, a tüneteimet se a terhességnek hiszem, hogy az. Október 8.án és 11.én is csináltam terhességi tesztet de sajnos negatív volt. Arra gonsoltam, hogy a hét végén újra próbálkozom (szombat-vasárnap). Akkora már bíztosat fog mutatni. Szerintetek? Jár már így valaki? Vagy esetleg valaki tudna ebben segíteni?



2021. okt. 12. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén csinálj tesztet.8-án és 11-én persze hogy negatív volt még.

20-án viszont már tutit mutatna a teszt.

Attól hogy volt nyákod utána is lehetett ovuláció 12-36 óra múlva is.Ezt nem lehet pontosan kiszámítani

2021. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is gondoltam, hogy utána is lehetett, csak utána már nem volt semmiféle váladék meg hüvely folyásom.
2021. okt. 12. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az semmit sem jelent.A váladék előjele is lehet.Nem mindig akkor van ha már megtörtént az ovuláció.Nem minden ciklus egyforma
2021. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor várok még, mást nem nagyon tudok 😊
2021. okt. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!