Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A normál tampon egy óra alatt...

A normál tampon egy óra alatt úgy megtelt hogy már teljesen áteresztett. Nagyon görcsölök és szédülök,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen vérzek, tegnap este 3 éjszakai betétet tettem be reggelre teljesen átáztam. Most a normál tampon egy óra alatt tele. Jelenleg hosszú menzeszek és időközi barnázás/vérzés miatt kivizsgálás alatt vagyok,de ilyen eddig nem fordult elő.Nagyon félek!Nem merek orvoshoz se menni mert eddig is mindig lekezelő volt velem a nőgyógyász és azt érezteti velem hogy ez nem olyan nagy tragédia ami velem történik de ez most már nem hiszem hogy normális!
2021. okt. 14. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Pedig vissza kell menned, nincs más választásod. Ez így nagyon nem normális.
2021. okt. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon rosszul vagy, sürgősségire is bemehetsz, vagy beviteted magad mentővel. Lehet hogy tíz órát is kell várni a kivizsgálásra, de megéri. Szerintem menj be!
2021. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Én is a sürgősségit javaslom,akár magad,de inkább mentő.
2021. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a normál átereszt akkor tegyél be supert.
2022. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!