Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betét tangához?

Tisztasági betét tangához?

Figyelt kérdés
Nem találok minimális méretűt ami kényelmes és nem lóg ki tangából, tudnátok ajánlani? :)
2021. okt. 17. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Kb minden márkának van tanga verziója. Ha nő lennél, pontosan tudnád.
2021. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ne idegesíts 1es. 26 éve nő vagyok, de fogalmam sem volt róla, hogy létezik kifejezetten tangás verzió. 🤷🏻‍♀️
2021. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Libresse-nek biztosan van direkt olyan betétje, ami tangához való. Egyszer véletlenül ilyet vettem. Biztos van más márkának is amúgy, csak azt még nem láttam. Nem tudom mennyire jó, mert én nem hordok tangát, de egy próbát megér.
2021. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

A Naturellának van olyan tisztaságija, amit meg lehet hajtani, így tangához is megfelelő, viszont nem ajánlom tangába a tisztaságit. Egyrészt nem fog ott maradni, el fog csúszkálni, mert nem tudod elég nagy felületre ragasztani, illetve a betét miatt megnő a meleg és fülledt környezet az intim tájékon, így extrán megnőhet a fertőzés veszélye (a tanga amúgy is "csúszkáló" mivolta miatt)..

De persze mindenki úgy, ahogy neki kényelmes és megfelelő :)

2021. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 remélem holnap jobb lábbal kelsz fel, ha már ma nem sikerült, de azért köszönöm a segítőkész választ


#2 én használtam már, csak nem emlékszem már a márkára illetve típusra


#3 köszönöm <3


#4 nekem ez a típus kényelmes, mert nem vág be hátul, és köszönöm a segítséget neked is🥰

2021. okt. 17. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Carefree több féle. Ha nem akarod, hogy kilógjon, akkor Perfect Fit, rá tudod hajtogatni.
2021. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
carefree flexiform van többféle belőle.
2021. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🥰
2021. okt. 18. 21:49
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ha esetleg valakinek a későbbiekben segítség lenne😀

2022. jan. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!