Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az, hogy orgazmus...

Miert van az, hogy orgazmus utan felfazom?

Figyelt kérdés
Akarhanyszor orgazmusom van, ha a parom csinalja ha en, felfazok, viszketek, stb. Szerdán megyek nőgyógyászhoz, remélem addig kibirom. Már kb hetente szedek antibiotikumot ez miatt

2021. okt. 18. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Próbàlj meg màssal is kefèlni! Lehet a pàroddal van gond!
2021. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
orvos nélkül ne érdemes antibiotikumot szedni. gombára aztán hiába szeded..
2021. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az antibiotikum okoz mellékhatásként gombás felülfertőződést,ezért kell mellé hüvelyi probiotikum. Szerintem te magadnak csinálod a gondot a sok gyógyszerrel,biztos,hogy semmi köze az orgazmushoz.

Kellene mintát venni pontosan milyen fertőzésed van és veled együtt a párodat is kezelni kell,mert oda-vissza adjátok,csak náluk általában nem okoz panaszt.

2021. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2! Orvos írja ki,mert a nőgyógyász hónapok utan fogadna. Szerdán megyek maganba
2021. okt. 18. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Figyelj van egy ötletem mert a jóindulat hajt engemet. Ha szerdàn mèsz nőgyógyàszhoz próbàlj meg lefeküdni vele is. Ha akkor is baj van na akkor valami kemènyebb dolog ez. Ha megszünik akkor viszont a pasiddal van valami akkor hagyd ott a fenèbe esetleg összejösz a nőgyógyàsszal!
2021. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Inkabb urologus kellene, es nem kene szedni semmi abt addig, mert elnyomja eredmenyt



Felfazas nem jar viszketessel.

Magadnak hogyan csinalod?

2021. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Visszatérő gombás fertőzés lehet. Nekem a Klion+Fluconazole együttes használta segített. Így 2 éve egyszer sem volt fertőzésem, pedig több partnerem is volt, azelőtt meg havi szinten mindig kiújult és szenvedtem vele.
2021. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem akarsz tènyleg lefeküdni a nőgyógyàsszal? Akkor kiderülne benned van e a hiba vagy a faszidban!
2021. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Egy Canesten kúra segítene.
2021. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pisilni kell minden alkalommal szex után.
2021. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!