Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy van ez a ciklus zavarokka...

Hogy van ez a ciklus zavarokkal?Csak nőknek!(Bővebben lent.)

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni, hogy bizonyos covid elleni oltások után sok nőnél átmeneti cikluszavar áll fent. Ezt tapasztalom a környezetemben is. Azonban az "oltáspártiak" arra hivatkoznak, hogy ez covid fertőzés után is van. Olyannal még nem nagyon találkoztam. Szeretnék egy kis felmérést, hogy tisztább legyen a kép. Kérlek, csak akkor szavazz, ha kaptál oltást és/vagy átestél a fertőzésen.Köszönöm, ha válaszolsz.

2021. okt. 18. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Csak oltás kaptam, lett utána cikluszavarom.
Csak oltást kaptam, nem lett utána cikluszavarom.
Csak a covidon estem át oltás nélkül, lett utána cikluszavarom.
Csak a covidon estem át oltás nélkül, nem lett utána cikluszavarom.
Oltást is kaptam, át is estem covidon, mindkettő után lett cikluszavarom.
Oltást is kaptam, át is estem covidon, egyik után se lett cikluszavarom.
Oltást is kaptam, át is estem covidon, csak az oltás után lett cikluszavarom.
Oltást is kaptam, át is estem covidon, csak a fertőzés után lett cikluszavarom.
32 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy a fertőzésen nem biztos hogy tudod hogy átesel... en kaptam oltást (pfizer) és eltolta a mensit a második. Az elsőnél megjött még aznap a várt szerint.

De

1. Nekem amugy is hajlanos elmászni

2. Bőven benne van hogy egyéb tünetmentes fertőzőtt voltam. Sose lettem tesztelve de en azt gyanitom hogy többször is elkaptam, pl. poszt covid szerűségem volt...

2021. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy nem mindenki tudja, hogy átesett-e, de azért sokan igen. Meg ha én mondjuk kapnék oltást és utána lenne cikluszavarom, inkább gondolnék az oltásra, mint arra, hogy LEHET, hogy egyszer VALAMIKOR covidos voltam és attól volt. A kettő meg ritkán esik egybe. Nem hiszem, hogy valaki direkt akkor megy oltatni, amikor az gyanítja, hogy most éppen covidos.

Fontos, hogy leírtad, hogy neked amúgy is "zavaros", nyilván, ha valakinek gyakran késik 1 hetet és pont oltás után is, az nem annyira releváns.

2021. okt. 18. 12:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Benne vagyok 2 ilyen női ciklust érintő Facebook csoportba, nagyon sokan számoltak be cikluszavarról oltás után ÉS megfertőződés után is (az egyik egy termékenységgel kapcsolatos csoport, így itt igenis nagy hangsúly van arra, hogy számítható legyen az ovuláció időpontja).


Másrészről egyébként az elsőnek is igaza van: ha valakinek alapból rendszertelen a ciklusa, az hiába szavaz legyen bármi is az álláspontja.


Azonban én már találkoztam itt olyan hozzáállással, hogy valaki kijelentette, hogy neki inkább a covid tolja el a ciklusát, minthogy mesterségesen hasson rá. Nos, ez szerintem már a ló túloldala.

2021. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

"Csak nőknek"

Úristen

2021. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4! Nem lehetsz valami gyakorlott gyikes, vagy épp ellenkezőleg, pont, hogy rutinos troll vagy. Ha megnézed az ilyen típusú kérdéseket, kb.mindegyiknél van egy-két vicces kedvű (valószínűleg kamasz) srác, aki odaírja, hogy neki nem okozott cikluszavart, de amúgy pasi. Tudom, ezt nem tudom kivédeni azzal, hogy odaírom, hogy csak nőknek, de ha téged ennyire zavar, akkor menj a templomba úristenezni, vagy csak megjegyzés nélkül, görgess tovább. Köszi 🙂
2021. okt. 18. 20:53
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Úristen.
2021. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak férfiak válaszolhatnak jó?XDD "Csak férfiaknak!" fElkIáltÓ jel
2021. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó. Tőlem a te kérdésedbe azt írsz bele, amit akarsz. Pont lesz.rom.🤷
2021. okt. 18. 21:09
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy?
2021. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Az oltás előtt tankönyvi 28 napos ciklusaim voltak, aztán jött a Pfizer és azóta (4 hónapja kaptam a másodikat) 23, 25, 26 napos ciklusaim vannak. Semmi más nem változott meg az életemben, az orvosom szerint ez gyakran előfordul, kb fél év alatt szerinte rendeződni fog.
2021. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!