Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensibugyi/mosható betét...

A mensibugyi/mosható betét jobb, mint az egyszer használatos? Megéri átváltani rá?

Figyelt kérdés

Aki átváltott mosható betétre, vagy menstruációs bugyira, megérte átváltani? Vagy nem vált be?

Moshatónál honnan lehet látni/érezni ha kezd megtelni vagy tele van?

Hiszen ha pl. fekete színű (képen láttam) akkor nem látszik, és az anyaga is más, tehát kérdés, hogy lehet-e érezni?



2021. okt. 18. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Én intim kehelyre váltottam és csak azt bánom, hogy nem tettem hamarabb. Addig 3-5 nap nonstop nyűg, onnantól meg mintha nem is lenne. Van mosható betétem, lehet érezni benne, hogy telik, de jobb azelőtt cserélni, hogy ez nyilvánvalóvá válna... ;) De a kehely mindent visz. Nem érzed, nem ereszt, 24 ó alatt min 2× kell cserélni, de futottam már vele túl többször is.
2021. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes kipróbálni ezeket az alternatívákat. Aki kelyhet hasznàl, mindenki azt mondja, hogy kár, hogy nem próbálta előbb, mint az első is. Ez tényleg így van. Menstruációs bugyit még nem próbáltam, de mindenképpen ki fogom.
2021. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet! Hogy én ezeket miért nem használtam hamarabb? 😃
2022. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!