Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák vagy hormonbaj?

Méhnyakrák vagy hormonbaj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Juniusban szultem a masodik kisfiamat. Tavaly majusban voltam rakszuresen, es teljesen jo lett.

Viszont kb.ket honapja mensi elott enyhen verzek (elotte 2-3 nappal rozsaszines, barnas folyasom van), es ovulacio vege ota ugyan ez van 3 napja. 31-en kellene, hogy megjojjon. Hetfon megyek orvoshoz, de en mar teljesen ra paraztam erre az egeszre.

Szex utan is folytatodott.

Nem reg kremet es kupot hasznaltam gombara multhonapban, ami vissza jott azota valahogyan. Attol is lehet? A mehnyakrak tunetei kozott van rozsaszin/barnas verzes? Terhesseg alatt eszre vettek volna a rakot?

Ket gyerek utan tenyleg nagyobb az eselye?



2021. okt. 19. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ovulció okozhat vérzést, ha progeszteron hiányod van lehet menzesz előtt barnázás, teljesen felesleges a legrosszabbra gondolnod.
2021. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2021. okt. 20. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!