Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon után elmúlt a vérzés?

Tampon után elmúlt a vérzés?

Figyelt kérdés

Ma 3. Napos a mensim, tegnap 3 tampont is használtam. Az utolsó után egy csepp vér sem jött ki belőlem (a tampon az volt de nem volt benne túl sok vér). Kb 6 napig szoktam vérezni, most viszont tegnap este óta semmi :D mással is volt már ilyen? Ez a tampon miatt lehet? Más tünetem nincs, nem fáj semmim :)

19L



2021. okt. 21. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran van,hogy 4 nap nincs semmi majd 5.-en újra.De egyre kevesebb,tehát nem erős lesz újra.
2021. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem a tampon miatt. Gondolj bele. A tampon a hüvelydben van. A vérzés pedig a méhedből jön. Ha nem cserélsz tampont akkor az is átázhat és a fehérnemű lesz véres. Tehát a tampon nem azt jelenti hogy eldugít.
2021. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!