Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az természetes ha mostanában...

Az természetes ha mostanában minden ovuláció napján van egy nagyon kicsi vérzésem? Másnal is van ilyen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja zajlik ez és nem tudom, hogy ez most természetes e vagy orvoshoz kellene fordulnom.

Olvastam ilyen,hogy terhességnél van ez de nem vagyok terhes. Elkezdtem több alkalommal is tapasztaltalni úgy kb 4 hónapja és minden egyes ovulációnál megijeszt. Most ez akkor természetes ha már többször is volt? Vagy valami baj van? Más is tapasztalt már ilyet?



2021. okt. 21. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül normális, hormonális gondok is állhatnak mögötte. Ha nincs rendben az érkezésed, mozgásszegény az életmódod, azon érdemes változtatni. Nőgyógyászatra mindenképp menj el, ártani nem fog. ;)
2021. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Ez inkább progeszteronhiánynak tűnik.

Semmi esetre sem normális, fordulj vele orvoshoz.

2021. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen természetes, nem kell orvoshoz menni.

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA&t=10s 11.08-kor beszél róla.

2021. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális

. Évi 1-2x belefér, de mindig nem. Nekem így derült ki az endo.

2021. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!