Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség fogamzásgátló alatt?

Terhesség fogamzásgátló alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha esetleg beigazolodik a gyanúm hogy terhes lettem fogamzásgátló alatt amit 3 hete szedek, akkor mikor hagyjam abba a szedeset? Holnap fogok tesztelni. Ugyanis terhes tüneteim vannak. Csak kíváncsisagbol érdeklődnék előre :)

2021. okt. 26. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amint pozitív a teszt.
2021. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen terhességi tüneteid vannak? Amúgy igen, ha beigazolódik, abba kell hagyni a szedését.
2021. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hanyinger, szédülés, mellfeszules. Még két szem van hátra ebből a levelbol, ez az első levél amit kezdtem
2021. okt. 26. 15:26
 4/11 A kérdező kommentje:
De gondoltam arra is hogy lehet azért vannak ezek a tünetek mert megfog jönni?
2021. okt. 26. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

"ez az első levél amit kezdtem"

Azt ugye tudod, hogy a fogamzásgátló első hónapja alatt egyéb módon is kell védekezni, mert a tabletta csak a következő ciklustól véd?

De jól írták a lányok előttem, amikor pozitívat teszteltél, utána már ne vegyél be többet belőle-

2021. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazságszerint most 3 hónapig kell szednem. Baba miatt. Eredetileg úgy volt hogy ha beszedtem mind 3 levelet akkor majd kapok clostilbegytet és duphastont. Szóval nem lenne baj ha esetleg (amit azért kétlek mert eddig nem jött össze) becsuszott. Inkább csak az érdekelne hogy nem lesz baj? Nem fog majd meg jönni ugyanúgy mivel már csak 2 szem van a levelbol.
2021. okt. 26. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
5-ös hülyeséget írsz, tablettától függően, van ami azonnal hat, de van ami mellett egy hétig kiegészítő fogamzásgátlási eszközt kell használni.
2021. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha a menstruacio elso napjan kezdte szedni, akkor mar rogton hat, nincs szukseg kiegeszito vedekezesre, altalaban.

De a kerdezo szinte csak most kezdte, ilyenkor mindenfele tunet es mellekhatas megjelenhet.

Igaz, hogy megvonasos verzes van, de nekem elotte par nappal ugyanugy voltak pms tuneteim, mint gyogyszer nelkul.

Mondjuk ha nelkule se jott ossze eddig a baba, akkor ketlem, hogy pont akkor sikerulne termeszetes uton, amikor le lett allitva a peteeres, de ki tudja.

2021. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanúgy megvan a PMS a tabletta ellenére. Simán okozhat a tabletta ilyen tüneteket amik a kérdezőnek is vannak, mellékhatások között írva is van szerintem.
2021. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
5. vagyok, az összes fogamzásgátlónál így volt, amit szedtem. De mindegy is.
2021. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!