Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki jeget használ?

Van aki jeget használ?

Figyelt kérdés
Menzesz fájdalom (hasam görcsöl,puffad). Jeges borogatást tehetek a hasamra? Valakinek van tapasztalata?
2021. okt. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Inkább meleget tegyél! A görcsös fájdalom ellen a meleg a jó. Lehet melegvizes palack, melegítő zselé, sztem legjobb az elektromos melegítő párna.
2021. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem.

Melegíteni kell.

Amit egyes ír, ha nincs ilyenre lehetőség, akkor forró fürdő.

2021. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hasznisnak értékeltem mindkettőt, de sajna a melegvizes palack nem annyira jön be.

A jeget mikor ajánlották, nem hallgattam meg és mostmár nem tudom megkérdezni. Ezért érdekelne, hogyan kell jegelni, ha valaki így szokta. Mennyi időre, hova tegyem a jégakkut.

Mert egyedül nem merem.

2021. okt. 26. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

Nyugodtan próbáld ki a jégakkut, ha úgy érzed, a hideg segítene. Tedd az alhasadra. De mindenképp csavard be egy textilbe, különben fagyási sérülést okozhat!

A forró fürdő meg egyébként erősítheti a vérzést.

2021. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!