Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba vagy normális?

Ez hüvelygomba vagy normális?

Figyelt kérdés
Peteéréshez végzek "önvizsgálatot" az ujjamal vett hüvelyváladékról. A bugyimon sosincs nagyjából semmi. Egyáltalán nincs olyan folyásom mely eljutna a bugyiig. Eddig krémesebb fehér volt a hüvelyváladék ma azonban az ujjamon nagyon nagyon apró fehér kis pöttyök is voltak. Kevés max 10 darabocska és még talán kisebb mint a szezámmag. Ha csak rendesen feldugtam az ujjam és kihúztam nem is látszódott csak mikor hajlított ujjal kiszedtem a váladékot. Nincs viszketés égő érzés semmi egyéb. Ez hüvelygomba? Vagy még normális kategória? Esetleg ha használok glicerin boraxot az rendbe teheti? Ha használok hogy használjam és mennyit?

2021. okt. 26. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha rendszeresen felnyúlkálsz magadnak, akkor előbb-utóbb borítékolható valamilyen fertőzés...

Egyébként amíg nem éget/viszket/csíp/büdös/abnormális színű, addig nincs vele gond.

2021. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Nekem elozo honapban volt ilyen problemam, en semmit nem vettem eszre, vagyis fajdalmat csak azt hogy naprol napra egyre nagyobb mennyisegu valadek termelodott, en is rengeteget kiszedtem magambol, egyre szemcsesebb, turosabb lett.. Valoszinuleg furdoben szedtem ossze valamit. Bementem a gyogyszertarba, ott kikerdeztek es a pevaryl ladyt adtak nekem... Azt mondtak, hogy valoszinuleg mar ez eleg lesz, +3-4 nap helyreallitas, ha meg nem akkor a haziorvos kiir klion-D-t... Pevarylt vegyel holnap, ne vard meg mig rosszabb lesz
2021. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Természetesen előtte alaposan megmosom megtörlöm a kezem. Bár azt nem tudom mivel másabb ha a férjem megujjaz 😳

2-es válaszoló neked sem jutott el a bugyiig, te hogy vetted észre hogy vannak a pici pöttyök? Olyan fura mert tényleg semmi panaszom nincs. Ha jól értem neked sem volt? Nem lehet attól bajom ha nem is hüvelygomba mégis kezelem? Hamarosan peteérés lesz és szeretnénk próbálkozni. Nem tudom mitévő legyek. Ezért is kérdeztem még a glicerin boraxot mert az természetes hatóanyag és elvileg még várandósan is szokták ajánlani.

2021. okt. 26. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mar volt a bugyin es a boromon, akkor neztem hogy mi tortent.. Azota semmi bajom
2021. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a hajdebüdüskusz gusztusztalanusz lesz
2022. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!