Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt női hormonális...

Akinek volt női hormonális gondja, mi oldotta meg a problémát?

Figyelt kérdés
Például túl erős, darabos vérzés, ovulációs vérzés, túlzott szőrösödés, ilyesmik esetén. Milyen diagnózist állapítottak meg és milyen kezelés használt végül?
2021. okt. 27. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
MEgfelelö orvosi kivizsgálás és kezelés.
2021. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt sejtettem. :) De mi volt az?
2021. okt. 27. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen mindegy, mert rengeteg féle hormonális probléma van, mindnek más a kezelése. Ha bajod van, menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad
2021. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Semmit nem kérdeztem itt a saját problémámmal kapcsolatban.

Úgy gondolom, sok nőnek van ilyen hormonális jellegű gondjai, kíváncsi vagyok, kinél (mi okozta és) mi oldotta meg. :)

2021. okt. 27. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tejelés és ritka vérzés volt a magas prolactin szint miatt. Valami apró bogyós tabit szedtem és ennyi. A hormonjaim elvileg normális szinten vannak, sem az agyamban sem a petefészekben nincs elváltozás, de még mindig tejelek és nagyon hosszú idő telik el két mensi között. Az orvos lerendezett azzal hogy ez lehet akár normális is. Én meg elhiszem, mert igazából ez semmit nem befolyásol.
2021. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!