Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyogyszer miatt verezhetek...

A gyogyszer miatt verezhetek jobban?

Figyelt kérdés

Eddig is verezgettem neha-neha aktus utan, bar inkabb csak hajszaleres verzes volt, de a rakszuresem mindig negativ volt es a doki sem talalt soha semmi korosat. Van mehszajsebem, de szerinte meg nem kell bantani.

Abbahagytam a fogamzasgatlot, es azota azt veszem eszre, hogy szinte kivetel nelkul verezgetek. Amugy is lassan mar masfel hete barnazok, gondolom megborult a hormonhaztartasom. Lehet, hogy csak ezt gondolom aktus utani verzesnek, a barnazast? Lehet osszefugges a gyogyszer es az aktus utani verezgetes kozott?


2021. okt. 30. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szedted és mikor hagytad abba? Biztosan kell idő,míg helyreáll a rendszer. Szerintem kérdezz rá az orvosodnál.
2021. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én elmennék másik dokihoz is, a méhszájseb nem játék és simán vérezhetsz miatta aktus után.
2021. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Masik doki is latta, az azt mondta, hogy irrigaljak...

Evente megyek rakszuresre egyebkent. 7 evig szedtem a gyogyszert szunet nelkul.

2021. okt. 30. 11:06
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyebkent mondtak, mind a ketten, hogy hajszaleres verzest okoz.

Az egyik doki a rakszureshez a minta levetelenel mar belem beszelte, hogy biztosan rakos vagyok... Kozben P2 lett.

2021. okt. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!