Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Fájó, viszketes...

Mi lehet ez? Fájó, viszketes erzes lent?

Figyelt kérdés
Legutobb 1 honapja voltam nogyogyasznal éves rakszuresen, nem latott semmit. Megis visszatero problema, hogy fokent pisiles utan erzem, hogy a kisajkaim erzekenyebbek, viszket es fáj, van amikor ugy erzem be is vannak dagadva. Napkozben joreszt elfeledkezem rola. Szexualis eletem pedig mar majdnem 1 eve nincs... Mi lehet ez?

2021. okt. 30. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valami fertőzésed lehet. Nekem mindig így kezdődik, dagadt kisajkakkal, aztán jön az égő érzés, viszketés, meg egyéb jó dolgok. Ha oda kell nyúlni (törölni), akkor sokkal rosszabb, egyébként kibírhatóbb.

Szerintem érdemes lenne (akár másik) dokihoz menned, kifejezetten elmondva a panaszaidat, főleg ha egy hónapja ez nem volt meg.

2021. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!