Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pisilek "ferdén"?

Miért pisilek "ferdén"?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik de egy ideje észrevettem hogy amikor pisilek az összevissza mindenhova megy pedig korábban "egyenesen" tudott kifolyni. Most tiszta pisi szokott lenni a lábam, a wc kis része is...Mitől lehet? Testtartás befolyásolja vagy valami más, mert tényleg nem tudom mitől lehet. Előtte nem vettem ezt észre de most zavaróan feltűnő hogy a lábam tiszta pisi lesz mintha így oldalra folyna..Meg most annyira fáj hogy alig tudom kitörölni, lehet felfáztam? Nagyon zavaró...23l Normális válaszokat légyszi.

2021. okt. 30. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
"Meg most annyira fáj hogy alig tudom kitörölni" Pontosabban mi, melyik rész fáj? Ahol fáj, ott nincs megduzzadva, elszinezödve? Megnézted már (tükörben), hogy látsz-e elváltozást? Fertözésre gondoltál már?
2021. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy ősszevissza megy még nem nagy gond. Az, hogy fáj már igen.


Csak akkor fáj, mikor megtörlöd, vagy akkor is mikor pisilsz?


Ha az előbbi, akkor pisilj egy pohárba, majd nézd meg nem zavaros e a produktum.

Ha zavaros, az gyulladást jelent. Wcve ezt nem lehet nagyon édzre venni, ezért a pohár.


Ha élsz nemi életet, az is lehet, hogy túl durva volt a partnered.


De bármi is van, ha fáj irány az orvos.

2021. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.A hüvelybemenetnél oldalt de baromira. Nem tudom mert oda nem igazán látok de megduzzadva nincs. Hüvelyi folyásom van amit kezelgetek de nem járok eredménnyel. Viszont én inkább a ferde pisilésre kérnék magyarázatot :)
2021. okt. 30. 21:40
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem volt partnerem és szűz vagyok.

Pisiléskor nem fáj csak ha törlöm.

Most meg van egyébként.

Akkor hogy ferdén pisilek az nem nagy gond? csak kicsit zavaró..

2021. okt. 30. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Életemben nem gondoltam volna, hogy ezt így valakitől meg fogom kérdezni, de nem nagyok/asszimetrikusak esetleg a kisajkaid? Csak mert én is ferdén pisilek, de szimplán csak ilyen az "alakom", az egyik oldal sokkal nagyobb, mint a másik, ezért megy így félre.

(Istenem mennyi privátot fogunk így kapni)

De egyébként ez nem baj, a fájdalom annál inkább, de nem erre vagy kíváncsi. :)

2021. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. de korábban normálisan tudtam pisilni egy ideje van ez nálam.
2021. okt. 30. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
A fazon is számít: a szőr egy helyre vezeti, a csupasz engedi szana-szét.
2021. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.ez most komoly vagy így este ilyen válaszok érkeznek?
2021. okt. 30. 22:51
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Komoly.
2021. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát egyenes vagy hogy mondjam, nem változott azóta.
2021. okt. 30. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!