Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 hetes terhes vagyok. Az...

17 hetes terhes vagyok. Az orvosom Canesten hüvelytablettát irt fel amit aplikátorral használtam. Mi baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam a magyar nyelvű tájékoztatóban, hogy ha terhes vagyok nem használhatom az aplikátort. Ezen kívül a három tablettát elhasználtam, tegnapelőtt az utolsót és ma pisiléskor pirosan (véresen?)távozott a krém. Ez nagy baj?
2008. dec. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az aplikátorral bármit is megsértettél volna, az azonnal jelentkezett volna, fájdalom, vérzés, görcs, egyéb.

A véres vizelet nem hiszem, hogy ezzel lenne összefüggésben, de ez sosem jó jel (terhességen kívül sem).

Szerintem keresd fel az orvosodat! Inkább menj "feleslegesen", minthogy valami baj legyen.

2008. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért használtad az aplikátort,ha el is olvastad,hogy nem lehet.Szerintem jobban véreznél ha valami baj lenne.Van,hogy kicsit rózsaszinűn távozik a kup.Lehet,hogy sértetted a nyálkahártyát.Mond el az orvosodnak.
2008. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A krém távozott rózsaszínűn. Tehát nem a vizeletem volt véres. Voltam ügyeletes kórházban ahol megvizsgáltak és azt mondták biztos a kúp rózsaszín volt. Aki használt ilyet az tudja hogy a kúp fehér és nem rózsaszín!

Másnál is távozott már rózsaszínesen? De ez miért van? Mert ez az 5.napon történt a tablettát meg 3 napig használtam.

2008. dec. 13. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj, de egy gyógyszert a használati utasítás elolvasása után szoktak használni. Ennek a gyógyszernek a használati uatsításában, egyélrtelmüen benne van, hogy kézzel kell felhelyezni, ha valaki terhes. Ehhez bátorság kell. kérdezz meg orvost arról, hogy mi történhetett.
2008. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Velem is hasonló történt, nem olvastam el a tájékoztatót, mert már használtam ilyen hüvelytablettát korábban és az applikátorral helyeztem fel. Akkor 26 hetes terhes voltam, és persze én is megijedtem, miután elolvastam a tájékoztatót végül, hogy mi lesz, de nem volt semmi gondom. Mondjuk nekem fehér színű volt a távozó tabletta, úgyhogy tényleg menj el orvoshoz, ha bármilyen vérzésre utaló tüneted van.

35. hetes kismami

2008. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!