Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire fájdalmas az ovuláció?

Mennyire fájdalmas az ovuláció?

Figyelt kérdés
Most hagytam abba a fog.gátlót kB 10 év után. Szóval marhára nem emlékszem már semmire, de arra hogy éreztem volna az ovulációt pláne nem.. Utolsó szemet október 21-én vettem be. Most kB 3 napja szurkál a hasam jobb alul, de elég kellemetlenül. Illetve úgy gondolom a nyák jelenléte miatt, hogy most lehet ovuláció. Ez lehet ennyire kellemetlen? Kb 3 napja érzem és ma a legrosszabb. Már arra is gondoltam mi van ha ez valami rendellenes dolog, PCOS vagy endometriózis, amit ugye a hosszú tablettaszedési időszak elfedett. Ti mennyire érzitek meg? Tabletta után kinek hogy volt ez?

2021. nov. 12. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagyok, de még soha nem éreztem az ovulációt.
2021. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyák utáni napokban van általában az ovu. Én soha nem éreztem az ovulációmat.
2021. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

En onnantol ereztem az ovulaciot hogy babat akartunk. Elotte semmi se volt.

Utanna minfen honapban nas volt. Volt hogy napokig tarto fajdalom, volt hogy rovid ideig tsrto diszkomfort erzes. Szerintem normalis amit most erzel. Ha tobb honapon at fenall keress fel egy szakembert.

2021. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Az ovulációt inkább a kedvemben érzem (~2 napig furcsán eufórikusabb érzés). Hasban maximum egy kis szúrást nagyon rövid ideig. Ami ennél elhúzódóbb, azt sajnos nem tudom.:(
2021. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi lennék, hogy aki idejött lepontozni a válaszokat, az vajon mit érez ilyenkor? 🤦‍♀️
2021. nov. 13. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Feszítő érzést a sheggében
2021. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!