Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így teljesen normális?

Ez így teljesen normális?

Figyelt kérdés

Petefészek cisztám van. Gyógyszeres kezelés alatt voltam, 2 napja fogyott el a gyógyszerem és jövő héten megyek ellenőrzésre. Eddig nem éreztem, hogy fájt volna az alhasam jobb oldala, de mióta beszedtem a gyógyszereimet egyre inkább érzem, hogy fáj.

Eddig nem éreztem, s mikor beszedtem az összes gyógyszerem, most kezdett el fájni.

Azt még azért megjegyezném, hogy a másik oldalon is érzem, hogy fáj a petefészkem környéke, csak azt ritkábban.


Csak azért fáj, mert most kezd hatni a gyógyszer, vagy más oka lehet? 2 napja kezdett el fájni, s kicsit megrémít, hogy még is mi oka lehet.


Válaszokat nagyon köszönöm!



2021. nov. 12. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt itt ennyiből senki nem fogja tudni megmondani. Jövő héten az ellenőrzésen ki fog derülni.
2021. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!