Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon szúr a hasam, mitöl lehet?

Nagyon szúr a hasam, mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég sok minden lehet. Nem mindegy, hol szúr. Gyomor környékén, inkább lent. Mióta? Ha régóta akkor lehet, hogy nem itt kellen már a megoldást keresni, inkább ügyeletre kellene menned. Vakbélgyulladás is lehet, ha jobb oldalt szúr.
2008. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az egész alhasam,16napja késik,teszteltem baba nincsen:(de akkor enmtudodm milehett:(
2008. dec. 12. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a bajom. Ma este majd meghaltam annyira szúrt az alhasam. 15 napja késik, én is teszteltem, baba nekem sincs :S Én arra gyanakszom, hogy felfáztam.. nem lehet neked is ez a bajod?
2008. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de akkor csipne ha pisilek nem?
2008. dec. 12. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak és a kérdezőnek is üzenem, hogy mindketten menjetek nőgyógyászhoz, ha az alhasatok fáj.
2008. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elvileg igen.

Bár nekem se csíp.. nem értem mi lehet. De a nőgyógyász jó ötlet oO

2008. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet, hát nem igaz... komolyan! 15 napja késik, fáj az alhasatok, és eddig még eszetekbe se jutott az, hogy talán orvoshoz, azon belül pedig nőgyógyászhoz menjetek? lehetőleg még holnap menjetek el. megáll az eszem...
2008. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted nem jutott eszembe? Ma csináltam tesztet, honnan gondolhattam volna, hogy nem terhes vagyok? Gondolkozzál már mielőtt itt leoltasz.
2008. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hat en mar teszteltem volna hamarabb is a helyedbe!de ott szerintem mind ketottoknek, valami baci van azert nem jott meg es azert faj a hasatok!
2008. dec. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, hamarabb kellett volna tesztelni, nem 15 nap után. ilyen hosszú menses késés, hasi fájdalmakkal nőgyógyászati betegségre, azon belül gyulladásra utal.
2008. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!