Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mással is előfordul, hogy a...

Mással is előfordul, hogy a tisztasági/egészségügyi betét kicsit pisis lesz? Normális, vagy csak nekem van valami problémám?

Figyelt kérdés

Ti nem tapasztaltok ilyet cserekor, vagy a nap végén, hogy vizelet is került bele?

Normális vagy nem?

Ha nem, mi lehet a probléma?



2021. nov. 15. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Normális, ha nem törlöd meg alaposan.
2021. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Előfordul. Ilyenkor mindig ki kell cserélni.
2021. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Megtörlöm, és igy nem fordul elő. Ha csak nincs inkontinenciád. Ha sűrűn előfordul, hogy becseppen a pis, akkor orvoshoz kell fordulni.
2021. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ez akkor fordult elo amikor eveken at tarto enyhe hugyuti fertozesem volt. Nem is tudtam hogy van, aztan amikor tenyleg elkapta m eletemben eloszor egy komoly hugyuti fertozest es antibiotikumot szedtem ra, teljesen megszunt az evek ota tarto enyhe inkontinencia es a gyakori vizelesi inger. Azota is volt egyszer hugyuti fertozesem es az egyik jele megint ez a csurgo pisi volt. Lehet erdemes lenne elmenni orvoshoz, gondolom fiatal vagy, ugyhogy nem kellene ilyennek tortennie elmeletileg.
2021. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Orvos. Vagy inkontinencia, vagy hugyúti fertőzés.
2022. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!