Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bármilyen személyes tapasztala...

Bármilyen személyes tapasztalat, tipp, hogy a menstruáció hogyan rövidíthető le?

Figyelt kérdés

Nekem kb 1 hétig tart, de jelentős vérzés csak az első 3 napban van, utána csak kevés jön, foltoz. Ez annyiból zavar, hogy gyakorlatilag 4-5 napig már nem vérzek "annyira", mégis cserélgetni kell a betétet, mert még azért jön némi vér.

Van bárkinek valamilyen észrevétele, ami kicsit rövidít, gyorsít a lefolyáson? Nyilván mindenféle gyógyszeres, vagy drasztikus beavatkozást mellőzve.


2021. nov. 15. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem befolyásolható, és ne is próbáld meg. Esetleg nogyogyasz véleményét kérd ki erről.
2021. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért zavar hogy cserélgetni kell? Nekem is elég hosszú, ráadásul a mennyiség nem is kicsi.
2021. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemi élet, fürdős/strandos/nyaralós programok, meg viszonylag sokat vagyok vendégségben, és nagyon kellemetlen ott kidobálni magam után az ilyesmi hulladékot.
2021. nov. 15. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedj fogamzásgátlót és probléma megoldva. Jobbat nem tudok javasolni.
2021. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Cickafark tea, vagy telibe szex..


(a pasihormonok miatt hamarabb eláll a vérzés).

2021. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hova jártok strandra így november közepén?
2021. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!