Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég kb 1 hete elkezdett...

Nemrég kb 1 hete elkezdett fájni a mellem. Este fürdésnél oda nyúltam.Ijedségemre találtam egy csomot/keményedést a mellbimbóm mögött.. Azóta a fájdalom borogatásra elmúlt, de a csomo maradt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Cirmos ciszta.
2021. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Akármi lehet. Nézesd meg orvossal
2021. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindenképp megnézetem, csak várom a menstruációt.Kíváncsi lennék volt e valakinek ilyen..
2021. nov. 16. 18:43
 4/19 anonim válasza:
57%

Igen volt.

Mindenkèpp orvos

2021. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Baj volt? :(
2021. nov. 17. 00:00
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Anno nekem is sikerült találni egy csomót. A doki kb rögtön nyugtatott, hogy a fájdalmat okozó csomók 99,9%-a sima jóindulatú ciszta. Mammográfia, uh után kiderült, hogy azon az egy jól érzékelhető csomón kívül rengeteg másik is van mindkét mellemben, ezek okozzák a fájdalmat. Masztopatia a hivatalos megnevezése. Nekem utána sokáig időszakos kontrollra kellett jarni, ahol mérték, hogy nőtt e az a csomó, ami miatt elmentem, illetve van e bármi változás. Nálam nem lett semmi -eddig, ugye, ennek már 8 éve.

2. voltam.

2021. nov. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Annyira félek.. :( Délután kérek háziorvostól brutalót.Köszönöm a nyugtató szavakat.2 ik válaszolónak.
2021. nov. 17. 06:17
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni. A fájdalom, ha rosszindulatú daganat okozná, nem múlt volna el a borogatástól. Plusz ha semmi más panasz nincs, tehát nincs váladékozás, bemelyedes a bőrön, színeváltozás, stb, akkor szinte biztos hogy csupán egy ciszta. Nekem amúgy felajánlották, hogy leszívják, ha nagyon fáj, de mivel láthatóan sok másik is volt, az esély arra, hogy újra megteljen szinte biztos volt, így nem javasolta az orvos.
2021. nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ilyesmi szerencsére,mindig figyelgetem.Remélem nem lesz semmi baj.
2021. nov. 17. 06:44
 10/19 A kérdező kommentje:
Más lesz mint a ciszta... :( Sebészetre kell mennem reggel.Annyit mondott az orvos hogy tömött tapintású :( Hát nem sok jót olvasok róla
2021. nov. 17. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!