Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég kb 1 hete elkezdett...

Nemrég kb 1 hete elkezdett fájni a mellem. Este fürdésnél oda nyúltam.Ijedségemre találtam egy csomot/keményedést a mellbimbóm mögött.. Azóta a fájdalom borogatásra elmúlt, de a csomo maradt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 18:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves 2.ik válaszoló. Voltam orvosnál ugyan ezt írta papíromra hogy masztopatia. Át tapintott elég rendesen,nem érez kóros elváltozást. De én azért kértem uh-ra beutalót. Januárba megyek. De már ez megnyugtatás volt. Köszönöm hogy leírtad, bátorítottál hogy merjek orvoshoz fordulni.
2021. nov. 18. 11:33
 12/19 anonim ***** válasza:
Szuper. Örülök hogy jól alakul. Ne ijedj majd meg, ha az ultrahangon kiderül hohy mindkét melled tele van csomókkal. Ha ott az orvos úgy látja, valamelyik gondot okozhatna, akkor tovább küld.
2021. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen mondta az orvos hogy érződik a másikban is..Pedig én nem érzem ott.. Érdekes. De mostmár nyugodtabb vagyok, és ez nekem mindennél többet ér.
2021. nov. 18. 14:34
 14/19 anonim válasza:

4-es vagyok.

Nekem leszívtàk ès megszünt a panaszom. (Nem fàjt)

Veled mi a helyzet azóta?

2021. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most menzesz előtt vagyok jövőheten kell jönnie. Most érzékenyebb. Borogatást ajánlott az orvos, azzal meg is szűnt a fájdalom. E-vitamint ajánlott. Azt szedem 3.ik napja. Próbálom nem fogdosgatni 🤣
2021. nov. 21. 18:44
 16/19 anonim válasza:

Ohh èrtem.

Akkor nyugi😊

2021. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Próbálok. De majd uh után lesz tutti a nyugi :)
2021. nov. 23. 17:43
 18/19 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
2022. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Abból a mellemből ahogy elmúlt a menzesz el is tűnt. Most megint van egy (azóta nem volt) most a másik mellembe. Épp ma voltam uh-n, begyulladt ciszta ismét. Nem kellemes. És megint menzesz előtt. Érdekes..
2022. máj. 12. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!