Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta okozhatja ezeket a...

Ciszta okozhatja ezeket a panaszokat?

Figyelt kérdés

Olyan nagyságúra nőtt a petefészekcisztám, hogy nem tudok kibújni a műtét alól. Eddig annyira még nem is éreztem semmilyen tünetet, viszont az elmúlt hetekben egyre több furcsa panaszt tapasztalok magamon.


A menstruációm 2-3 napig tart, és eléggé görcsölök is azokon a napokon. Közösülést követően barnás, véres pecsételő vérzésem van. Most már fáj az alhasam, mindkét petefészkem, s ez a fájdalom a derekam felé is kihat. Az alhasam mintha kicsit fel lenne puffadva, és ritkán de egy pontban hol az egyik, hol a másik mellem szúr.


Voltak valakinek hasonló tünetei petefészekcisztával?


Sajnos nem tudom, hogy most csak a ciszta áll a háttérben, vagy más is állhat.



2021. nov. 17. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem itt kellene kérdezned, hanem nőgyógyásztól! Van egy diagnosztizált problémád, amit műteni kell, akkor mi a kérdés!?

Okozhatja, de lehet méhszájseb, endometriózis, mellben lévő ciszta, vagy bármi más elváltozás is.

2021. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem tudok kibújni a műtét alól."


Nem kell kibújnod alóla, szinte kizárt, hogy mef gonak operálni. Mindenhol állítják le az elektív műtéteket.

2021. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, okozhatja. Nem tudom, miért halogatod a műtétet, főleg, hogy egyre szigorúbban halasztanak el mindent, ami nem életmentő. Hónapokat akarsz fájdalomban letölteni? Ne legyél hüly*.
2021. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem halogatok semmit, az orvosomon áll minden, ő tologatja a dátumokat 1 hónapja
2021. nov. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!