Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti miket használtok,...

Lányok, ti miket használtok, amivel rendben tartjátok az intim területeiteket? Pár tipp?

Figyelt kérdés

Mivel lehet megfelelő szinten tartani a hüvely pH értékét?

Mi vált be nektek?

Köszönöm a segítséget!! :))



2021. nov. 24. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Azzal leginkább, ha nem b.tatod. Normális esetben a hüvely öntisztuló, nem kell bele semmit kenegetni, dugdosni, nem kell kimosni, irrigálni stb.

Nyilván a külső genitáliákat az ember mossa, de ennyi. Más teendő nincsen vele.

2021. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A külső dolgokra gondoltam igazából.

Sima vízzel szoktam mosni, mert tudom hogy a szappan, tusfurdo meg hasonlokat semmikepp nem szabad hasznalni ra.

2021. nov. 24. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
2-es Miért ne lehetne? Amit kívül használsz semmilyen hatása nincs belülre. Az intim mosakodók is csupán parasztvakítás jó pénzért.
2021. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Hát remélem nem tusfurdozod a hüvelyed:))
2021. nov. 24. 17:08
 5/9 anonim válasza:
73%

Hüvelybe semmit, be is tiltanám ezeket a intim mosakodó szereket.

A hüvely ugyanolyan öntisztuló mint a hallójárat ha békénhagyják és egészséges.

2021. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 es te kívülre mit?
2021. nov. 24. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
4-es A hüvelyem nyilván nem, viszont kívülről ugyanazt a tusfürdőt használom, mint bármelyik testrészemre.
2021. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
A "kívüllel" kapcsolatban: a külső részeket, tehát a nagyajkakat, a szeméremdombot, a hajlékokat, tehát azt a részt amin szőr van, azt természetesen meg kell mosni tusfürdővel, ugyanúgy mint bármelyik más testrészt, hiszen ott izzadsz. Viszont a nagyajkak belsején lévő részeket tehát a kisajkakat, a csiklót stb NEM kell semmiféle kencével mosni, csak simán odarakod a zuhanyrózsát és az ujjaiddal, sima vizzel kimosod. Csakis ennyit kell tenned ahhoz, hogy tiszta és egészséges legyél, minden más csak marketing baromság és ártalmas. Minden nőgyógyász ugyanezt mondaná el neked.
2021. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Most biztos meg leszek kövezve, de lactacyd sensitiv intim lemosót használok, nekem ez vált be, nem volt gondom tőle.
2021. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!