Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monural port lehet szedni...

Monural port lehet szedni menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Felfazasra kaptam 3at, 2naponta kell bevennem, ma lesz az első nap de hetvegen meg fog jonni és elfelejtettem megkerdezni hogy lehet e ugyis szedni??

Illetve probiotikumot szedjek melle? Ha igen akkor hogy, reggel? Mert ugyr este kell meginnom lefekves elott

Koszonom szepen annak aki tud nekem segiteni



2021. nov. 26. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen lehet mensi alatt is szedni. Este lefekvés előtt idd meg és utána már ne pisilj reggelig. Az a jó, ha minél tovább bennmarad a cucc.

Probiotikum mehet napközben, de 2 óra teljen el minimum a probiotikum és a monural között.

2021. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat 🥰 huha akkor lehet a monural elott veszem be a probiotikumot es meg napkozben is veszek be egyet biztos ami biztos:)

Mert ugy behez lenne hogy 2oraval utana mert akkor nem birnam ki reggelig a pisivel😅

2021. nov. 26. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!