Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta műtét után,...

Petefészekciszta műtét után, meddig fog még fájni az alhasam és a hasam?

Figyelt kérdés

Reggel 10-kor műtöttek, miután magamhoz tértem az altatásból, eléggé fájt mindenem. Idővel jobb, jobb lett, de ha mozgok még mindig irgalmatlanul fáj. Holnap reggel engednek haza ha minden rendben lesz..

Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2021. nov. 30. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem laporoszkóppal csináltak. (Lehet nem jól írom) De a lényeg hogy nem vágtak. Még is azt kell mondjam napokig fájt..Kb a varratszedésre mentem úgy hogy már jól voltam. Kitartást! Pihenj sokat!
2021. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, engem is azzal csináltak, csak egyszerűen sírni tudnék, mikor felkell ülnöm valaminek, vagy ki kell mennem a mosdóba
2021. nov. 30. 17:00
 3/5 anonim válasza:
60%
Milyen és mekkora cisztád volt amúgy? Engem is most akartak műteni, de mire sor került volna rá, eltűnt a ciszta.
2021. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem hétről, hétre nagyobb lett, és nem lehetett halasztani, utoljára 7,2 cm volt már
2021. dec. 1. 04:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nyugalom, napról napra jobb lesz :)
2021. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!