Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Babát szeretnénk a párommal,...

Babát szeretnénk a párommal, nagyon fura dolgokat álmodok... ?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, van időnk, egyaltalán nem izgulunk rá a témára.

Megis gyakran álmodok ezzel, néha jót, néha rosszat...

Nem sietünk vele, eddíg egyszer sem teszteltem, mensim meg nem állt be a fogamzásgátló miatt, amit már nem szedek kb. 6 hónapja, hogy a szervezetem visszaáljon a normális működésére.

Kb. 2 hónapja szexeltünk úgy először, hogy összejöhetett vlna baba.

És kb. 2 hete álandóan arról álmodok, h szülök, vagy terhes vagyok vagy ilyesmi...

Miért van ez?

Gyakran álmodok rosszat is ezzel kapcsolatban

24N

És a párom 26



2021. nov. 30. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert rágörcsölsz a témára, csak nem vallod be.

Az álmaid azok a képek, amik veled történtek vagy a gondolataid voltak az elmúlt napokban.

2021. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tudatalattid játszik veled, azt is s álmodhatjuk amit tudat alatt gondolunk
2021. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, más ötlet?
2021. nov. 30. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:

En rengetegszer almodtam azt, hogy terhes vagyok es szulok, kb 16 eves koromtol kezdve (ekkor szexeltem eloszor).

Szerintem ez a para miatt van, mert nem akarok gyereket es rettegek, hogy vedekezes ellenere becsuszik.

Te akarsz gyereket, errol almodsz, nyilvan felsz is, hogy nem jon ossze, elvetelsz, mittudomen es kb ennyi. Semmi jelentosege.

2021. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én arra is gondoltam h terhes vagyok, mert ez kb 2 hete ilyeneket álmodok, úgyhogy erdemes tesztet csinálni??
2021. nov. 30. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Kesik mar? Akkor csinalj tesztet. Ha nem, akkor felesleges.
2021. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azóta nem jött meg, mondtam, hogy nem rendszeres, ezért kiszámíthatatlan
2021. nov. 30. 21:22
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem igy jelentkezne ha terhes lennél de ha nagyon kivancsi vagy akkor vegyel egy tesztet de amig nincs ugymond jele szerintem felesleges foleg h a hormon haztartasod fel van borulva meg teljesen szoval szerintem nem sok esely van ra
2021. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!