Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás a hüvely mellett?

Pattanás a hüvely mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 3 napja érzem egy pattanás szerű kis dolgot a hüvelyem mellett. Pisilés közben csíp és vérzik is.. megpróbáltam megnyomni de akkor is csak vér jött ki, ugyanúgy csíp és érzékeny is, sudocremmel kenegettem mert az nyugtatja valamennyire.. Valaki segítsen mert ez a suliban is elég sok kellemetlenséget okoz számomra és nem tudom mit tehetnék azért hogy elmúljon.


16/L



2021. dec. 1. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg sebes szőrbenövés

Borotválkozol?

Ha igen, akkor ott hagyd ki egy ideig

Betadine ,vizelések után és naponta egyszer Neogranormon Kenocs

Tisztasági betétet is célszerű lenne használni amíg nem lesz jobb.


És tükörrel, vagy segítséggel , nézd meg hogy látszik-e a szőrszál a bőr alatt, mert azt ki kellene venni.

2021. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező!

Nem tudom értelmezni azt, hogy "a hüvely mellett". Kicsit pontosabban tessék fogalmazni, figyelembe véve h a hüvely az egy BELSŐ szerv. Kívül vannak nagyajkak, kisajkak, csikló, gát... A vágaton belül van ez a képlet?


Mellesleg egy szőrbenövés nem szokott spontán viszketni, főleg nem csípni vizelés közben!


Sajnos valami egészen más lehet. De mivel nem vagyunk orvosok (legtöbben), valamint nem látjuk, nem sok esélyünk van diagnosztizálni.


El kellene menni orvoshoz. Bőr és -nemibeteg gondoző (~bőrgyógyászat) javasolt elsősorban.

2021. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Majd elmúlik
2021. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Képet kéne csatolj, kép nélkül nem tudunk sokat mondani.
2021. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!