Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tökéletes ciklusom egyik...

A tökéletes ciklusom egyik hónapról a másikra felborult mi álhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Tökéletes ciklusom volt aztán elkezdtem inni a cickafarkfű teát azzal az indokkal,hogy ne görcsöljek annyira.Ott rontottam el szerintem az egészet,hogy mensi elött 2-3nappal el kezdtem inni és ezért sokszor hamarabb jött meg. Júliusban is igy tettem, 2-3nappal hamarabb el kezdtem inni de nem jött meg hamarabb ami fura volt de nem aggódtam aztán elérkezett az a nap mikor meg kellett volna jönnie de semmi 2nap késés után csinaltam egy tesztet ami negatív lett (szerencsére) és másnap meg is jött. Élek szexuális életet és MINDIG védekezünk, söt aktus közben is figyelünk,hogy ne történjen semmi baj sőt amielott elmenne a párom kiveszi mert biztos ami biztos. Júlisus után abba hagytam a tea ivását de nem jött helyre a ciklusom, volt hogy hamarabb volt,hogy késöbb jött meg (az utóbbi elég sok stresszel jár úgy,hogy élek nemi életet) aztán most megint 3.napja késik (ennyit sosem késett még) holnap csinálok egy tesztet,hogy tudjam,hogy mivel is állok szemben. Sokan azt mondják,hogy 2-3 nap nem késés sőt a 7 nap is normális még de szó szerint az életem menne rá egy pozitív tesztre. Nyilván az első az,hogy a teszt negatív legyen de hogyha az is lesz akkor sem tudom meg,hogy mi romolhatott el bennem. Esetleg lehet az,hogy a tea miatt vagyok így, vagy más állhat a háttérben?

2021. dec. 3. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy a tea ennyire bezavarna, ha csak nem ittál belőle valami orbitálisan nagy mennyiséget.

Mondanám, hogy menj el orvoshoz, de igazából ez nem olyan súlyos zavar, valószínűleg nem is tudnának mit kezdeni vele.

2021. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Indítom a TÁVDIAGNOSZTIKÁT!!!
2021. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Naponta 1-2 ketszer ittam a teából 2dl-t
2021. dec. 3. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Az semmi.

Kaptál oltást?

2021. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen kesik 2-3 napot, akkor az azt jelenti, hogy hosszabb lett a ciklusod.

Egyebkent nem a tea az oka, az biztos. Nem vagyunk gepek, keshet vagy epp hamarabb is megjohet akarmitol. Ez egyaltalan nem koros kerdezo, nyugodj meg egy kicsit.


Biztos, hogy rendesen vedekeztek? Vagy a megszakitast veszed annak?

Annyira ra vagy stresszelve a terhessegre, hogy az mar kicsit gyanus :D Ha tenyleg hasznaltok gumit es meg ugyis kiveszi, akkor kb 0 az esely a terhessegre. Ha nincs gumi, akkor persze a helyedben en is izgulnek, mert lenne miert.

2021. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen biztosan használunk gumit. A “kiveszit”ugy ertettem,hogy hiaba használunk ovszert ugyan úgy kiveszi előtte mert ez a biztosabb. Sokan mondják,hogy igy nagyon kevés esély van arra,hogy teherbe essek de akkor is nagyon félek.
2021. dec. 3. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Akkor valoszinuleg meg tul fiatal es eretlen vagy a szexhez, ha ennyire rettegsz, mast nem tudok elkepzelni.
2021. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az hogy nem vagy robot. A teának semmi köze ehhez
2021. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
17vagy, azert rettegek ennyire a terhességtől mert nagyon szigorú szüleim vannak.
2021. dec. 4. 11:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj
2021. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!