Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban kezd el nőni...

Hány éves korban kezd el nőni a mellbimbó? Vannak technikák amivel lehet növeszteni?(egy esetleg állandó/maradandó méretet elérni természetesen) Nektek mikor kezdett el megnőni a mellbimbótok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még mindig kicsinek tartom a mellbimbóimat a mellemhez képest. 85B a méretem, de a mellbimbóim viszonylag kicsik és éppen, hogy egy kicsit kiállnak, alig nőttek valamit, eközben anyukámnak formás, és nagyobb. Ez nálamis változhat még?

Azért itt kérdezem ezt meg, mert sehol sem találok erről információt. Jó lenne ha valaki feltudna világosítani ebben a témában.



2021. dec. 3. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Genetikailag meghatározott a merete, fogantatasod pillanataban eldőlt. Nem lehet növeszteni...
2021. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
17 éves létedre ilyen kérdéssel azt gondolom nem csak a mellbimbód kicsi...
2021. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszod #2.
2021. dec. 4. 10:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem rosszul fogalmaztam meg a kerdésem.

Arra lettem volna kíváncsi, hogy a mellbimbó mikor kezd el megnagyobbodni, mert ugye 5-6 évesen még nem 1-2 cm-es, hegyes, kiálló. Ennek is 9 éves kor környékén kellene elkezdeni megnagyobbodnia? Igen, tudom, hogy nem mindenkinek kifeléforduló vagy szimetrikus, hanem pl lapos, és ez genetika függő.

Szimplán arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e valami mellbimbó kiemelő, hasonló amit szoptatásnál is használhatnak, vagy esetleg más, masszázs vagy valami amivel csúcsosabbá, hegyesebbé tehetném.

Ha ebből a kerdésből esetleg butácskának könyvelnétek el, akkor legalább segítsetek, hogy birtokolhassam ezeket a hiányzó információkat.

2021. dec. 4. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:

4: le van írva, hogy genetika.


Innentől kezdve aztán maszírozhatod naphosszat... :)

2021. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!